3D interaktyvios svetainės

3D interaktyvios svetainės

 

Norite išsiskirti iš savo konkurencinės aplinkos ir parodyti savo klientams, kad esate iš tiesų šiuolaikiški ir unikalūs? Problema ta, kad unikalūs sprendimai kainuoja labai daug, o juos sukurti užtrunka labai ilgai. Be to gali paaiškėti, kad unikalumas yra „pasiskolintas“ iš užsienio…

3Dturas.lt pristato unikalų būdą išsiskirti ir būti visiškai originaliems. Nieko nereikia kopijuoti, tiesiog būkite savimi, pasakykite savo klientams tai, ką norite, kad apie jus žinotų. Įsileiskite juos į savo valdas tiesiogine šių žodžių prasme:

 

Sukursime 3D interaktyvią svetainę jūsų verslui! Susisiekite su mumis jau dabar!

Sprendimą pateiksime mes, 3Dturas.lt. Jau keletą metų dirbame su interaktyviomis 3D svetainėmis, tačiau to iki šiol neakcentavome. Dabar atėjo laikas pristatyti, kas tai yra.

3D interaktyvi svetainė yra virtualus turas su visa papildoma informacija, pristatančia jūsų verslą. Šioje svetainėje lankytojas gali pamatyti ne tik jūsų biuro ar patalpų vaizdą, susipažinti su darbuotojais, aplinka ir atmosfera, bet ir perskaityti papildomą informaciją, peržiūrėti reklaminius vaizdo klipus, galerijas, aplankyti profilius socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad jums nebereikia kurti specialaus puslapio, kad pristatytumėte save. Tiesiog patikėkite šią užduotį mums ir mes sukursime jums originalią ir unikalią 3D interaktyvią svetainę su jūsų arba mūsų adresu (jei svetainė talpinama pas mus, ją pasiekti bus galima adresu jusuimone.3dturas.lt).

Kodėl 3D interaktyvi svetainė jums yra reikalinga ir naudinga:

  • Tai visiškai originalus ir analogų Lietuvoje neturintis sprendimas.
  • 3D interaktyvi svetainė talpina visą reikalingą informaciją savyje – virtualius turus, tekstus „Apie mus“, „Paslaugos“, „Kontaktai“ ir t.t., reklaminius video, nuorodas į socialinių tinklų profilius, iliustracijų galerijas, reklaminius audio klipus, kuriuos galima leisti, kol lankytojas vaikšto po virtualųjį turą, net PDF dokumentus.
  • Interaktyvi svetainė laikoma mūsų debesies serveriuose, todėl galite būti tikri, kad ji veiks 99% viso laiko. Taigi, jums nereikia rūpintis jos laikymu ir visais turimų serverių resursais.
  • Galima naudoti ir jūsų turimą adresą www.manoimone.lt.
  • 3D interaktyvi svetainė yra iš karto optimizuota paieškos sistemomis – padarytas vidinis SEO. Galime padėti pasirūpinti ir išorinėmis nuorodomis, tad būsite neblogai randami paieškose.
  • Esant reikalui padėsime ir paruošti profesionalius svetainės tekstus, juos sukelsime patys.
  • Savo interaktyvią 3D svetainę galėsite nesunkiai į kelti į kitus puslapius (kur palaikomas HTML ir iFrame kodo įterpimas). Pavyzdžiui, reklaminio straipsnio pabaigoje vietoj paprastos nuorodos galite iš karto pavaizduoti visą savo tinklalapį.
  • 3D interaktyvaus puslapio kaina yra labai konkurencinga, o atlikimo kokybė pati aukščiausia. Dėl to ne tik sutaupysite, bet ir gausite itin efektyvų ir naudingą interneto rinkodaros įrankį.

Jei turite klausimų, skambinkite mums iš karto telefonu +37067130320 arba parašykite el. paštu info@3dturas.lt.

[chimpy_lite_form]

Back to Top