Virtualus 3D Turas jūsų verslui

Virtualūs 3D turai

Nerandate būdų, kaip įdomiai, nekasdieniškai ir įspūdingai pristatyti savo verslą? Konkurentai lipa ant kulnų arba tiesiog daro viską geriau? Tikrai žinome būdą, kaip išsiskirti ir pritraukti daugiau klientų.

3dturas.lt pristato unikalų sprendimą jūsų verslui – 3D turą. Tai naujovė Lietuvoje, kuria sėkminga naudojasi kai kurios verslo sritys, bet mes norime pasiūlyti virtualų turą būtent jums, nesvarbu, kiek žmonių dirba jūsų įmonėje, kokiai verslo sričiai atstovaujate – visada galima surasti tokių interneto reklamos sprendimų, kurie maloniai nustebins visus jūsų esamus ir potencialius klientus ir padės jiems apsispręsti dirbti su jumis.

Sukursime virtualų 3D turą jūsų įmonei! Skambinkite mums dabar!

Virtualų turą greičiausiai jau esate matę. Tai kelios 360 laipsnių panoraminės nuotraukos, tarpusavyje sujungtos tam tikromis žymomis (rodyklėmis). Lankytojas gali pereiti iš vienos panoraminės nuotraukos į kitą ir taip apžiūrėti viską, kas jose vaizduojama. Virtualiajame ture galima panaudoti ne tik 360 laipsnių nuotraukas, bet ir kitą informaciją – tekstą, garsą, nuorodas į išorinius interneto puslapius ir socialinius tinklus, net vaizdo klipus.

Virtualus turas paprastai įkeliamas į jūsų esamą tinklalapį, taip pat gali būti panaudojamas ir kituose jūsų valdomuose tinklalapiuose, jei tik yra galimybė redaguoti puslapio HTML kodą.

siauliai_demo

Kodėl virtualus 3D turas jums yra naudingas?

  • Pritraukia naujų lankytojų į tinklalapių, o tuo pačiu ir klientų.
  • Lankytojai interneto puslapyje išbūna ilgiau, o tai reiškia, kad jie gali pamatyti ir kitą svarbią pardavimų informaciją, pateiktą šalia virtualaus turo.
  • Išsiskiriate iš konkurencinės aplinkos savo netradicine reklamos forma ir novatoriškumu.
  • Galite pristatyti savo komandos narius gyviau ir nuoširdžiau, iš karto pateikti jų kontaktus.

Abejojate, kad jūsų verslui toks virtualus turas yra tinkamas? Pasikonsultuokite su mumis, rasite įdomių pristatymo kampų, net jei jūsų biuras nėra didelis ar prabangus. Virtualūs turai dabar daromi ne tik grožio salonams, pramogų parkams ir restoranams, bet visoms profesionaliai ir nuoširdžiai dirbančioms įmonėms, kuriose lankosi klientai. Manote, kad tai itin brangu? Paprastas virtualus turas kainuoja tikrai mažiau, nei naujas tinklalapis, o investicija netrunka atsipirkti.

Jei turite klausimų, skambinkite mums iš karto telefonu +37067130320 arba parašykite el. paštu info@3dturas.lt.

[chimpy_lite_form]

Back to Top