KĄ MES KURIAME?

Išsiskirsite savo originalia paskyra internete. Klientams ir puslapio lankytojams suteiksite unikalią galimybę pamatyti, kaip atrodo jūsų verslas “iš vidaus”.

Virtualiame ture pateiksime tam tikras reklamines žinutes, tad lankytojas ne tik nuotoliniu būdu apsilankys jūsų verslo aplinkoje, bet ir pamatys tikslingą jūsų paliktą “žinutę”.

Kiekvienas virtualus turas lengvai įkeliamas į kitus puslapius, tad kartu sukursime įdomų ir įtraukiantį turinį internete. Tai nebrangi, o svarbu – efektyvi ir nuolatinė informacijos sklaidos priemonė ir įrankis, lyginant su kitais šios srities multimedijos sprendimais.

VIRTUALUS 3D TURAS IR GOOGLE STREET VIEW VERSLUI

Virtualus 3D turas

Nerandate būdų, kaip įdomiai, nekasdieniškai ir įspūdingai pristatyti savo verslą? Konkurentai lipa ant kulnų arba tiesiog daro viską geriau? Tikrai žinome būdą, kaip išsiskirti ir pritraukti daugiau klientų.

3dturas.lt pristato unikalų sprendimą jūsų verslui – 3D turą. Tai naujovė Lietuvoje, kuria sėkminga naudojasi kai kurios verslo sritys, bet mes norime pasiūlyti virtualų turą būtent jums, nesvarbu, kiek žmonių dirba jūsų įmonėje, kokiai verslo sričiai atstovaujate – visada galima surasti tokių interneto reklamos sprendimų, kurie maloniai nustebins visus jūsų esamus ir potencialius klientus ir padės jiems apsispręsti dirbti su jumis.

Sukursime virtualų 3D turą jūsų įmonei! Skambinkite mums dabar!

Virtualų turą greičiausiai jau esate matę. Tai kelios 360 laipsnių panoraminės nuotraukos, tarpusavyje sujungtos tam tikromis žymomis (rodyklėmis). Lankytojas gali pereiti iš vienos panoraminės nuotraukos į kitą ir taip apžiūrėti viską, kas jose vaizduojama. Virtualiajame ture galima panaudoti ne tik 360 laipsnių nuotraukas, bet ir kitą informaciją – tekstą, garsą, nuorodas į išorinius interneto puslapius ir socialinius tinklus, net vaizdo klipus.

Virtualus turas paprastai įkeliamas į jūsų esamą tinklalapį, taip pat gali būti panaudojamas ir kituose jūsų valdomuose tinklalapiuose, jei tik yra galimybė redaguoti puslapio HTML kodą.

siauliai_demo

Kodėl virtualus 3D turas jums yra naudingas?

 • Pritraukia naujų lankytojų į tinklalapių, o tuo pačiu ir klientų.
 • Lankytojai interneto puslapyje išbūna ilgiau, o tai reiškia, kad jie gali pamatyti ir kitą svarbią pardavimų informaciją, pateiktą šalia virtualaus turo.
 • Išsiskiriate iš konkurencinės aplinkos savo netradicine reklamos forma ir novatoriškumu.
 • Galite pristatyti savo komandos narius gyviau ir nuoširdžiau, iš karto pateikti jų kontaktus.

Abejojate, kad jūsų verslui toks virtualus turas yra tinkamas? Pasikonsultuokite su mumis, rasite įdomių pristatymo kampų, net jei jūsų biuras nėra didelis ar prabangus. Virtualūs turai dabar daromi ne tik grožio salonams, pramogų parkams ir restoranams, bet visoms profesionaliai ir nuoširdžiai dirbančioms įmonėms, kuriose lankosi klientai. Manote, kad tai itin brangu? Paprastas virtualus turas kainuoja tikrai mažiau, nei naujas tinklalapis, o investicija netrunka atsipirkti.

Jeigu turite klausimų, skambinkite mums telefonu +37067130320 arba parašykite el. paštu info@3dturas.lt

Kuriame 3D interaktyvias interneto svetaines

Norite išsiskirti iš savo konkurencinės aplinkos ir parodyti savo klientams ar būsimiems verslo partneriams, kad esate iš tiesų šiuolaikiški ir unikalūs? Problema ta, kad unikalūs sprendimai kainuoja labai daug, o juos sukurti užtrunka labai ilgai. Be to gali paaiškėti, kad unikalumas yra „pasiskolintas“… 3Dturas.lt pristato unikalų būdą išsiskirti ir būti originaliems. Nieko nereikia kopijuoti, tiesiog būkite savimi, pasakykite savo klientams tai, ką norite, kad apie jus žinotų. Įsileiskite juos į savo valdas tiesiogine šių žodžių prasme.

Sukursime 3D interaktyvią svetainę jūsų verslui!

Jau per 11 metų veikiame, dirbame ir kuriame informacinių technologijų srityje, tačiau to iki šiol neakcentavome. Dabar atėjo laikas pristatyti 3D interaktyvią svetainę. Tai yra virtualus 3D turas su išsamia pagalbine informacija, pristatančia jūsų verslą. Šioje svetainėje lankytojas gali pamatyti ne tik biuro ar patalpų vaizdus, aplinka ir atmosfera, bet ir perskaityti papildomą informaciją, peržiūrėti reklaminius vaizdo įrašus, nuotraukų galerijas, kitas paskyras socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad jums nebereikia kurti specialaus puslapio, kad pristatytumėte save. Tiesiog patikėkite šią užduotį mums ir mes sukursime jums originalią ir unikalią 3D interaktyvią svetainę.

Kodėl 3D interaktyvi svetainė jums gali būti reikalinga ir naudinga:

 • Tai patogus, šiuolaikinis audio vizualinės medijos sprendimas.
 • 3D interaktyvi svetainė talpina savyje visą reikalingą informaciją – virtualius turus, tekstinius aprašymus „Apie mus“, „Mūsų teikiamos paslaugos“, „Kontaktai/žemėlapis“, reklaminius video ir audio įrašus, nuorodas į socialinių tinklų paskyras, vaizdų galerijas, .pdf ir kitus dokumentus.
 • Interaktyvi svetainė gali būti laikoma mūsų debesies serveriuose, todėl galite būti tikri, kad ji veiks 99,9% viso laiko. Taigi, jums nereikės rūpintis jos aptarnavimu.
 • Integruojama naudoti jūsų turimu adresu www.manoimone.lt.
 • 3D interaktyvi svetainė yra iš karto optimizuota paieškos sistemoms – padarytas vidinis SEO. Galime padėti pasirūpinti ir išorinėmis nuorodomis, tad būsite lengvai randami paieškoje internetu.
 • Jums pageidaujant, padėsime ir paruošime profesionalius svetainės tekstus, juos sukelsime į sistemą.
 • Savo interaktyvią 3D interneto svetainę galėsite lengvai įkelti į kitus puslapius (kur palaikomas HTML (iFrame) kodo įterpimas). Pavyzdžiui, reklaminio straipsnio pabaigoje vietoj paprastos nuorodos galite iš karto pavaizduoti visą savo tinklalapį.
 • 3D interaktyvaus puslapio kaina yra labai konkurencinga, o atlikimo kokybė pati aukščiausia. Dėl to ne tik sutaupysite, bet ir gausite itin efektyvų ir naudingą interneto rinkodaros įrankį.

Dėl detalaus pasiūlymo: el.p. 3dturas@gmail.com

”Daugiau…”
Call Now Button