Apie veiklą

Jau 15 metų veikiame, dirbame ir kuriame informacinių technologijų srityje, tačiau to iki šiol neakcentavome. Dabar atėjo laikas pristatyti 3D interaktyvią svetainę. Tai yra virtualus 3D turas su išsamia pagalbine informacija, pristatančia jūsų verslo ar veiklos objektą. Šioje svetainėje lankytojas gali pamatyti ne tik biuro ar patalpų vaizdus, aplinka ir atmosfera, bet ir perskaityti papildomą informaciją, peržiūrėti reklaminius vaizdo įrašus, nuotraukų galerijas, kitas paskyras socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad jums nereikia kurti specialaus puslapio, kad pristatytumėte save. Tiesiog patikėkite šią užduotį mums ir mes sukursime jums originalią ir unikalią 3D interaktyvią svetainę.

Virtualus 3D turas suteikia galimybę virtualiai aplankyti įvairias viešąsias ir lankytinas erdves: aikštes, bažnyčias, parkus, skverus, muziejus, galerijas ir kitus įdomius kampelius. Visa tai galite pasiekti ranka, neatsitraukdami nuo savo kompiuterio ekrano. Virtuali ekskursija padeda sukurti pasaulietiškos, visavertės šalies įvaizdį, skatina turizmo plėtrą. Tai patrauklus ir naudingas įrankis Lietuvos gyventojams ir užsienio svečiams. Svarstantiems apie galimybę atvykti į kurį nors šalies miestą ar miestelį, pasivaikščiojimas po virtualias jo erdves padeda planuoti vizito maršrutą.

Lankytojams, suteikiama galimybė ne tik mėgausis gražiausiais miesto vaizdais ir erdvėmis, nuostabaus grožio gamta, ežerais ir upėmis, bet taip pat gali apsilankyti valstybinėse institucijose, prekybos centruose esančiuose parduotuvių elektroninėse svetainėse, patogioje vietoje patikusį viešbutį apžiūrėję ne tik iš išorės, bet ir vidaus, užsisakys kambarį, įsigys bilietą į teatrą ar tiesiog pasižvalgys po meno galeriją.

Scroll to Top