Kuriame 3D interaktyvias interneto svetaines

Norite išsiskirti iš savo konkurencinės aplinkos ir parodyti savo klientams ar būsimiems verslo partneriams, kad esate iš tiesų šiuolaikiški ir unikalūs? Problema ta, kad unikalūs sprendimai kainuoja labai daug, o juos sukurti užtrunka labai ilgai. Be to gali paaiškėti, kad unikalumas yra „pasiskolintas“… 3Dturas.lt pristato unikalų būdą išsiskirti ir būti originaliems. Nieko nereikia kopijuoti, tiesiog būkite savimi, pasakykite savo klientams tai, ką norite, kad apie jus žinotų. Įsileiskite juos į savo valdas tiesiogine šių žodžių prasme.

Sukursime 3D interaktyvią svetainę jūsų verslui!

Jau per 11 metų veikiame, dirbame ir kuriame informacinių technologijų srityje, tačiau to iki šiol neakcentavome. Dabar atėjo laikas pristatyti 3D interaktyvią svetainę. Tai yra virtualus 3D turas su išsamia pagalbine informacija, pristatančia jūsų verslą. Šioje svetainėje lankytojas gali pamatyti ne tik biuro ar patalpų vaizdus, aplinka ir atmosfera, bet ir perskaityti papildomą informaciją, peržiūrėti reklaminius vaizdo įrašus, nuotraukų galerijas, kitas paskyras socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad jums nebereikia kurti specialaus puslapio, kad pristatytumėte save. Tiesiog patikėkite šią užduotį mums ir mes sukursime jums originalią ir unikalią 3D interaktyvią svetainę.

Kodėl 3D interaktyvi svetainė jums gali būti reikalinga ir naudinga:

  • Tai patogus, šiuolaikinis audio vizualinės medijos sprendimas.
  • 3D interaktyvi svetainė talpina savyje visą reikalingą informaciją – virtualius turus, tekstinius aprašymus „Apie mus“, „Mūsų teikiamos paslaugos“, „Kontaktai/žemėlapis“, reklaminius video ir audio įrašus, nuorodas į socialinių tinklų paskyras, vaizdų galerijas, .pdf ir kitus dokumentus.
  • Interaktyvi svetainė gali būti laikoma mūsų debesies serveriuose, todėl galite būti tikri, kad ji veiks 99,9% viso laiko. Taigi, jums nereikės rūpintis jos aptarnavimu.
  • Integruojama naudoti jūsų turimu adresu www.manoimone.lt.
  • Interaktyvi svetainė yra iš karto optimizuota paieškos sistemoms – padarytas vidinis SEO. Galime padėti pasirūpinti ir išorinėmis nuorodomis, tad būsite lengvai randami paieškoje internetu.
  • Jums pageidavus, padėsime ir paruošime profesionalius svetainės tekstus, juos sukelsime į sistemą.
  • Savo interaktyvią 3D interneto svetainę galėsite lengvai įkelti į kitus puslapius ( HTML (iFrame) kodo įterpimas). Pavyzdžiui, reklaminio straipsnio pabaigoje vietoj paprastos nuorodos galite iš karto pavaizduoti visą savo tinklalapį.
  • 3D interaktyvaus puslapio kaina yra labai konkurencinga, o atlikimo kokybė pati aukščiausia. Dėl to ne tik sutaupysite, bet ir gausite itin efektyvų ir naudingą interneto rinkodaros įrankį.
Scroll to Top