Skaitmeninimas

Naudojant šiuolaikinę fotografavimo technologiją ir metodus, galime jums pagaminti jūsų prekės ar gyvaus objekto 3D/360 fotonuotrauką, kurios elektroninę versiją galėsite talpinti internetiniuose kataloguose, parduotuvėse, interaktyviame objekte ir kitose elektroninėse erdvėse. Mūsų  paslaugų  spektras platus ir  visa  apimantis. Kiekviena jūsų idėja ar fantazija bus lengvai įgyvendinta, o rezultatas nepaliks abejingais net ir pačius išrankiausius klientus.

Objektų skaitmeninimas

Šiame straipsnyje, apie tai kaip specializuotos įmonės ir įstaigos teikiančios paslaugas dideliam žmonių skaičiui, turi turėti stiprų viešosios komunikacijos ir informacijos teikimo instrumentą. Tokia priemonė padeda tinkamai suprasti jūsų veiklą. Virtualios realybės (3D) turas parodys, kokius mechanizmus naudojate kasdieniame darbe ir kaip vyksta jūsų aptarnavimo procesai.

Pirmiausia, Interaktyviomis virtualios realybės aplinkomis lengvai paskleisite bet kokią informaciją apie net ir nedidelės įmonės plėtrą. Papasakosite apie teikiamų paslaugų įvairovę arba sudėtingus mechanizmus ar technologinius procesus. O gal norėsite apžiūrėti/parodyti įmonės padalinius, esančius stipriai nutolusiems, – visa tai apjungia virtualios realybės objektas. Tačiau, ne visada jūsų įmonės viešųjų ryšių tarnyba geba tinkamai dirbti su dideliu skaičiumi žmonių, nes kiekvieną jų reikia pasiekti ir kokybiškai informuoti, palaikyti ryšį. Taip pat sunki užduotis yra pritraukti strateginio tiekėjo dėmesį. Suformuosime atitinkamą nuomonę ir padidinsime susidomėjimą jumis. Specialūs socialinių tinklų moduliai suteikia galimybę plačiai dalytis jūsų virtualios realybės objektu. Jūsų reklamos ar viešųjų ryšių skyrius turės papildomą įrankį, padedantį gerinti prekės ženklo įvaizdį ir pelnyti didesnį klientų lojalumą.

Aplinkų skaitmeninimas

Scroll to Top