Virtualus 3d turas lankytinose vietovėse, turizmo objektai, kultūros paveldas

Virtualus 3D turas kuriamas iš aukštos kokybės fotonuotraukų. Kadangi nuotraukos tarpusavyje sujungtos – tai leidžia žiūrovams pasijusti taip, tarsi jie iš tikrųjų lankytųsi norimoje aplinkoje.

Žiūrovams suteikia galimybę aplankyti įvairias viešas vietas: aikštes, bažnyčias, parkus, skverus, muziejus, galerijas ir kitas įdomias apžvalgos vietas. Tokiu būdu virtualios realybės ekskursija padeda sukurti pasaulietiško, visaverčio miesto įvaizdį, skatina turizmo plėtrą.

Kadangi, Lietuva yra palyginti nedidelė šalis, tačiau kiekvienas iš mūsų žino, kiek daug joje galima pamatyti, kokia ji įvairialypė ir kiek daug yra lankytinų objektų. Tik vargu ar daugelis žmonių turėjo, turi ar turės galimybę nuvykti į kiekvieną unikalaus grožio kampelį. Dabar tai galima padaryti su virtualiu turu kultūros paveldui.

Jei jūsų patalpos yra skirtos svečiams apgyvendinti ir klasifikuojamos į skirtingas prabangos ir funkcionalumo grupes, jei jos yra kelių ir daugiau aukštų, turi bendro ir privataus naudojimo erdves, taip pat jose galima rasti unikalių sprendimų, tokį didelį kiekį informacijos apie jūsų realų objektą mes efektyviai ir prieinamai pateiksime per stilizuotas interaktyvias nuorodas jūsų virtualiame objekte. Kiekviena perkelta realaus objekto vieta, tampant interaktyvia, kartu perkelia net tik vizualųjį, bet ir informacinį turinį, pristatomą įvairiais multimedijos formatais. Vienas pagrindinių privalumų – orientacijos atsiradimas jūsų realaus objekto erdvėse. To pasiekiama naudojantis bazine navigacija kuriant interaktyvų virtualios realybės objektą. Kiekvieną objekto erdvę ne tik galima apžiūrėti įvairiais kampais, bet ir priartinti visus objekto elementus. Kiekvienam jūsų objektui ar objekto elementui suteiksime išskirtinį interaktyvumo efektą – tai jam „priduos gyvybės“, o jums padės pasiekti pridėtinę vertę kuriančių rezultatų. Jūsų virtualios realybės objektas pristatys žiūrovui paslaugas, garbingus svečius ir kitą istoriją, susijusią su jūsų verslo plėtra. Žiūrovas, matydamas jūsų pristatomas patalpas su visais interaktyviais elementais, greičiau priims palankų sprendimą ir tiesiogiai, galės pasinaudoti elektroninės komercijos priedu, leidžiančiu atlikti rezervaciją ar užsisakyti paslaugą. Nedidelėms įstaigoms su aplinkine poilsio infrastruktūra ir po atviru dangumi išplėtotomis paslaugomis tai pritrauks daugiau potencialių klientų. Interaktyvų pristatymą, į kurį žiūrovas patenka pro specialų langą, galima publikuoti įvairiose svetainėse. Į kelionę po objektą galima leistis nuo bet kurios vidinės scenos. Vieninga sistema apjungs visas erdves, tad žiūrovas, nejausdamas atstumo ir laiko, priims sprendimą pas jus apsilankyti.

Scroll to Top